Relacje
poniedziałek, 26 marzec 2018 16:08

Relacja z wycieczki na Dzień Kobiet - Chłopaki dla Dziewczyn (04.03.2018)

W niedzielę 4 marca KTP "PRZYGODA"a właściwie jej męska część po raz drugi przygotowała rajd pod hasłem "CHŁOPAKI DLA DZIEWCZYN".Tym razem trasą ze Słowika, przez Biesak,Pierścienicę na Stadion wędrowała pod wodzą Mirka Kubika przeszło 70 osobowa grupa turystów, których nawet kilkunastostopniowy mróz nie zatrzymał w domu. Pokonując niewielki, bo 7km odcinek niebieskiego szlaku EDMUNDA PADECHOWICZA (cały ma 69km i biegnie z Chęcin do Łagowa) zmierzaliśmy na kielecki stadion, gdzie przy ognisku powitał nas prezes Andrzej Toporek i kolega Jurek Pabian a gorącą kawą i herbatą Rysiu Łopian z żoną.

Jako że okazja naszego spotkania była szczególna - ŚWIĘTO KOBIET, prezes w imieniu swoim i wszystkich panów złożył nam paniom piękne życzenia i wręczył małe słodkie upominki. Tak zakończyła się część oficjalna po której dzięki koledze Jackowi Śniadeckiemu i jego talentowi muzycznemu mogliśmy trochę pośpiewać, a przy okazji potrenować przed zbliżającym się ŚPIEWOGRANIEM. Jacek bardzo dziękujemy za dziś i prosimy o jeszcze. To co dobre szybko się kończy. Czas biegł i trzeba było wracać do domu.

SAM 1884 min


Myślę że wszyscy uczestnicy a zwłaszcza panie były zadowolone z takiego sposobu obchodzenia swojego święta i nawet brak zapowiadanego w wykonaniu panów JEZIORA ŁABĘDZIEGO i MOBILNEGO GABINETU GINEKOLOGICZNEGO(wszystko przez panujący mróz) nie popsuł humoru i będzie wybaczony. W imieniu własnym i wszystkich wędrujących pań dziękuję kolegom za miłą i ciepłą atmosferę towarzyszącą obchodom naszego święta.

SAM 1926 min

 

Tekst: Beata Duś
Zdjęcia: Ewa Gonciarz

 


Kalendarz Imprez